Locator Чернівці ТехнікумиТехнікуми Чернівці

Технікуми у Чернівцях

2
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Черновицкое областное училище искусств им. С. Воробкевича IV учебный корпус
  Чернівці, вулиця Братів Руснаків, тел.
  Чернівці, вулиця Братів Руснаків, 11, тел. детальніше
  Технікуми Черновицкое областное училище искусств им. С. Воробкевича IV учебный корпус знаходиться у Чернівцях, вулиця Братів Руснаків.
 • Черновицкий государственный коммерческий техникум
  вулиця Руська, тел. 0 (37) 252-19... показати
  вулиця Руська, 194з, тел. +380(37)252-19-12 детальніше
  Технікуми Черновицкий государственный коммерческий техникум знаходиться у Чернівцях, вулиця Руська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.

коротко про технікуми у Чернівцях

На цій сторінці зібрані технікуми, розташовані у Чернівцях. Locator.ua відомо про дві технікуми поряд з цим місцем серед яких Черновицкое областное училище искусств им. С. Воробкевича IV учебный корпус, Черновицкий государственный коммерческий техникум , які розташовані на вул. Братів Руснаків, вул. Руська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці технікуми.

 • Скільки Технікуми у Чернівцях?

  За даним Locator.ua у Чернівцях ведуть діяльність 2 Технікуми.

 • Які Технікуми найкращі у Чернівцях?

 • Де знаходиться найближчі від мене Технікуми у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Технікуми, перейдіть на сторінку Технікуми у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Технікуми у Чернівцях?

  Ціни на послуги Технікуми залежать від конкретної послуги і Технікуми. Locator.ua дає можливість всім Технікуми вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Технікуми.

 • Послугами яких Технікуми у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Технікуми, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Черновицкое областное училище искусств им. С. Воробкевича IV учебный корпус, Черновицкий государственный коммерческий техникум.

 • Як зв'язатись з цими Технікуми?

  Контакти для зв'язку з цими Технікуми ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Технікуми у Чернівцях