Спорт-бари у Чернівцях

1
 • Спортивный фан-клуб Bet-club

  вулиця Руська, тел.
  вулиця Руська, 253, тел. детальніше
  Спорт-бари Спортивный фан-клуб Bet-club знаходиться у Чернівцях, вулиця Руська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 22:00.

Коротко про спорт-бари у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані спорт-бари, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про одна спорт-бари поряд з цим місцем серед яких Спортивный фан-клуб Bet-club , який розташований на вул. Руська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спорт-бари.

 • Скільки Спорт-бари у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 1 Спорт-бари.

 • Які Спорт-бари найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Спорт-бари у Чернівцях: Спортивный фан-клуб Bet-club.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спорт-бари у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спорт-бари, перейдіть на сторінку Спорт-бари у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спорт-бари у Чернівцях?

  Ціни на послуги Спорт-бари залежать від конкретної послуги і Спорт-бари. Locator.ua дає можливість всім Спорт-бари вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спорт-бари.

 • Послугами яких Спорт-бари у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спорт-бари, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивный фан-клуб Bet-club.

 • Як зв'язатись з цими Спорт-бари?

  Контакти для зв'язку з цими Спорт-бари ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спорт-бари у Чернівцях