Locator Чернівці Кінологічний центрКінологічний центр Чернівці

Кінологічний центр у Чернівцях

1
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Черновицкий городское отделение Всеукраинской общественной организации Кинологический Союз Украины
  площа Театральна, тел. 0 (50) 647-41... показати
  площа Театральна, театральная, тел. +380(50)647-41-87 детальніше
  Кінологічний центр Черновицкий городское отделение Всеукраинской общественной организации Кинологический Союз Украины знаходиться у Чернівцях, площа Театральна. Сьогодні ця організація працює за...

коротко про кінологічний центр у Чернівцях

На цій сторінці зібрані кінологічний центр, розташовані у Чернівцях. Locator.ua відомо про одна кінологічний центр поряд з цим місцем серед яких Черновицкий городское отделение Всеукраинской общественной организации Кинологический Союз Украины , який розташований на пл. Театральна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кінологічний центр.

 • Скільки Кінологічний центр у Чернівцях?

  За даним Locator.ua у Чернівцях ведуть діяльність 1 Кінологічний центр.

 • Які Кінологічний центр найкращі у Чернівцях?

 • Де знаходиться найближчі від мене Кінологічний центр у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кінологічний центр, перейдіть на сторінку Кінологічний центр у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кінологічний центр у Чернівцях?

  Ціни на послуги Кінологічний центр залежать від конкретної послуги і Кінологічний центр. Locator.ua дає можливість всім Кінологічний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кінологічний центр.

 • Послугами яких Кінологічний центр у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кінологічний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Черновицкий городское отделение Всеукраинской общественной организации Кинологический Союз Украины.

 • Як зв'язатись з цими Кінологічний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Кінологічний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кінологічний центр у Чернівцях