Locator Чернівці ТехнікумиТехнікуми Чернівці

Технікуми у Чернівцях

2
 • Черновицкий государственный коммерческий техникум

  вулиця Руська, тел. 0 (37) 252-19... показати
  вулиця Руська, 194з, тел. +380(37)252-19-12 детальніше
  Технікуми Черновицкий государственный коммерческий техникум знаходиться у Чернівцях, вулиця Руська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Черновицкое областное училище искусств им. С. Воробкевича IV учебный корпус

  Чернівці, вулиця Братів Руснаків, тел.
  Чернівці, вулиця Братів Руснаків, 11, тел. детальніше
  Технікуми Черновицкое областное училище искусств им. С. Воробкевича IV учебный корпус знаходиться у Чернівцях, вулиця Братів Руснаків.

Коротко про технікуми у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані технікуми, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про дві технікуми поряд з цим місцем серед яких Черновицкий государственный коммерческий техникум, Черновицкое областное училище искусств им. С. Воробкевича IV учебный корпус , які розташовані на вул. Руська, вул. Братів Руснаків. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці технікуми.

 • Скільки Технікуми у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 2 Технікуми.

 • Які Технікуми найкращі у Чернівцях?

 • Де знаходиться найближчі від мене Технікуми у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Технікуми, перейдіть на сторінку Технікуми у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Технікуми у Чернівцях?

  Ціни на послуги Технікуми залежать від конкретної послуги і Технікуми. Locator.ua дає можливість всім Технікуми вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Технікуми.

 • Послугами яких Технікуми у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Технікуми, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Черновицкий государственный коммерческий техникум, Черновицкое областное училище искусств им. С. Воробкевича IV учебный корпус.

 • Як зв'язатись з цими Технікуми?

  Контакти для зв'язку з цими Технікуми ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Технікуми у Чернівцях