Locator Чернівці ГоспіталіГоспіталі Чернівці

Госпіталі у Чернівцях

2
фільтр: цілодобово
 • Черновицкий военный госпиталь воинской части А-1028

  вулиця Героїв Майдану, тел. 0 (37) 252-61... показати
  вулиця Героїв Майдану, 41, тел. +380(37)252-61-11 детальніше
  Госпіталі Черновицкий военный госпиталь воинской части А-1028 знаходиться у Чернівцях, вулиця Героїв Майдану. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Чернівецький Обласний Госпіталь для Інвалідів Великої Вітчизняної Війни

  Чернівці, вулиця Фастівська, тел.
  Чернівці, вулиця Фастівська, 20, тел. детальніше
  Госпіталі Чернівецький Обласний Госпіталь для Інвалідів Великої Вітчизняної Війни знаходиться у Чернівцях, вулиця Фастівська.

Коротко про госпіталі у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані госпіталі, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про дві госпіталі поряд з цим місцем серед яких Черновицкий военный госпиталь воинской части А-1028, Чернівецький Обласний Госпіталь для Інвалідів Великої Вітчизняної Війни , які розташовані на вул. Героїв Майдану, вул. Фастівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці госпіталі.

 • Скільки Госпіталі у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 2 Госпіталі.

 • Які Госпіталі найкращі у Чернівцях?

 • Де знаходиться найближчі від мене Госпіталі у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Госпіталі, перейдіть на сторінку Госпіталі у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Госпіталі у Чернівцях?

  Ціни на послуги Госпіталі залежать від конкретної послуги і Госпіталі. Locator.ua дає можливість всім Госпіталі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Госпіталі.

 • Послугами яких Госпіталі у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Госпіталі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Черновицкий военный госпиталь воинской части А-1028, Чернівецький Обласний Госпіталь для Інвалідів Великої Вітчизняної Війни.

 • Як зв'язатись з цими Госпіталі?

  Контакти для зв'язку з цими Госпіталі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Госпіталі у Чернівцях