Монастирі у Чернівцях

2
 • Мужской монастырь Рождества Пресвятой Богородицы Гореча

  вулиця Троянівська, тел. 0 (37) 254-03... показати
  вулиця Троянівська, 1, тел. +380(37)254-03-04 детальніше
  Монастирі Мужской монастырь Рождества Пресвятой Богородицы Гореча знаходиться у Чернівцях, вулиця Троянівська.
 • Введенский женский монастырь

  Чернівці, вулиця Буковинська, тел. 0 (37) 252-57... показати
  Чернівці, вулиця Буковинська, 10, тел. +380(37)252-57-12 детальніше
  Монастирі Введенский женский монастырь знаходиться у Чернівцях, вулиця Буковинська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 05:30 до 20:00.

Коротко про монастирі у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані монастирі, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про дві монастирі поряд з цим місцем серед яких Мужской монастырь Рождества Пресвятой Богородицы Гореча, Введенский женский монастырь , які розташовані на вул. Троянівська, вул. Буковинська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці монастирі.

 • Скільки Монастирі у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 2 Монастирі.

 • Які Монастирі найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Монастирі у Чернівцях: Мужской монастырь Рождества Пресвятой Богородицы Гореча, Введенский женский монастырь.

 • Де знаходиться найближчі від мене Монастирі у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Монастирі, перейдіть на сторінку Монастирі у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Монастирі у Чернівцях?

  Ціни на послуги Монастирі залежать від конкретної послуги і Монастирі. Locator.ua дає можливість всім Монастирі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Монастирі.

 • Послугами яких Монастирі у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Монастирі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Мужской монастырь Рождества Пресвятой Богородицы Гореча, Введенский женский монастырь.

 • Як зв'язатись з цими Монастирі?

  Контакти для зв'язку з цими Монастирі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Монастирі у Чернівцях