Locator Чернівці Доставка Доставка їжї та обідівДоставка їжї та обідів Чернівці

Доставка їжї та обідів у Чернівцях

2
 • Ікура

  вулиця Устима Кармелюка, тел. 0 (95) 638-84... показати
  вулиця Устима Кармелюка, 116, тел. +380(95)638-84-74 детальніше
  IKURA - це сервіс доставки їжі, що зарекомендував себе відмінною якістю, смачними стравами та клієнтоорієнтованим обслуговуванням по всій Україні. 15 лютого 2024 року - день відкриття точки в...
 • Доставка еды Origami

  Чернівці, вулиця Мирона Кордубы, тел. 0 (66) 777-42... показати
  Чернівці, вулиця Мирона Кордубы, улица, тел. +380(66)777-42-73 детальніше
  Доставка їжї та обідів Доставка еды Origami знаходиться у Чернівцях, вулиця Мирона Кордубы. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 22:00.

Коротко про доставка їжї та обідів у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані доставка їжї та обідів, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про дві доставка їжї та обідів поряд з цим місцем серед яких Ікура, Доставка еды Origami , які розташовані на вул. Устима Кармелюка, вул. Мирона Кордубы. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці доставка їжї та обідів.

 • Скільки Доставка їжї та обідів у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 2 Доставка їжї та обідів.

 • Які Доставка їжї та обідів найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Доставка їжї та обідів у Чернівцях: Ікура, Доставка еды Origami.

 • Де знаходиться найближчі від мене Доставка їжї та обідів у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Доставка їжї та обідів, перейдіть на сторінку Доставка їжї та обідів у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Доставка їжї та обідів у Чернівцях?

  Ціни на послуги Доставка їжї та обідів залежать від конкретної послуги і Доставка їжї та обідів. Locator.ua дає можливість всім Доставка їжї та обідів вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Доставка їжї та обідів.

 • Послугами яких Доставка їжї та обідів у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Доставка їжї та обідів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ікура, Доставка еды Origami.

 • Як зв'язатись з цими Доставка їжї та обідів?

  Контакти для зв'язку з цими Доставка їжї та обідів ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Доставка їжї та обідів у Чернівцях