Locator Чернівці Виставкові центриВиставкові центри Чернівці

Виставкові центри у Чернівцях

2
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Художественная галерея Sweet Арт

  вулиця Штейнбарга, тел. 0 (67) 161-70... показати
  вулиця Штейнбарга, 23, тел. +380(67)161-70-17 детальніше
  Виставкові центри Художественная галерея Sweet Арт знаходиться у Чернівцях, вулиця Штейнбарга. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Центр культуры Вернисаж

  вулиця Івана Франко, тел. 0 (37) 252-55... показати
  вулиця Івана Франко, 15, тел. +380(37)252-55-48 детальніше
  Виставкові центри Центр культуры Вернисаж знаходиться у Чернівцях, вулиця Івана Франко. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 19:00.

Коротко про виставкові центри у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані виставкові центри, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про дві виставкові центри поряд з цим місцем серед яких Художественная галерея Sweet Арт, Центр культуры Вернисаж , які розташовані на вул. Штейнбарга, вул. Івана Франко. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці виставкові центри.

 • Скільки Виставкові центри у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 2 Виставкові центри.

 • Які Виставкові центри найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Виставкові центри у Чернівцях: Художественная галерея Sweet Арт, Центр культуры Вернисаж.

 • Де знаходиться найближчі від мене Виставкові центри у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Виставкові центри, перейдіть на сторінку Виставкові центри у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Виставкові центри у Чернівцях?

  Ціни на послуги Виставкові центри залежать від конкретної послуги і Виставкові центри. Locator.ua дає можливість всім Виставкові центри вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Виставкові центри.

 • Послугами яких Виставкові центри у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Виставкові центри, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Художественная галерея Sweet Арт, Центр культуры Вернисаж.

 • Як зв'язатись з цими Виставкові центри?

  Контакти для зв'язку з цими Виставкові центри ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Виставкові центри у Чернівцях