Locator Чернівці МитниціМитниці Чернівці

Митниці у Чернівцях

3
 • Таможенный пост Черновцы

  Чернівці, вулиця Головна, тел. 0 (37) 258-52... показати
  Чернівці, вулиця Головна, 265а, тел. +380(37)258-52-17 детальніше
  Митниці Таможенный пост Черновцы знаходиться у Чернівцях, вулиця Головна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Чернівецька митниця ДФС

  вулиця Руська, тел. 0 (37) 251-29... показати
  вулиця Руська, 248м, тел. +380(37)251-29-63 детальніше
  Митниці Чернівецька митниця ДФС знаходиться у Чернівцях, вулиця Руська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Митний Пост 'чернівці', Міжнародний авіаційний пункт пропуску Чернівці-Аеропорт

  вулиця Чкалова, тел.
  вулиця Чкалова, 30, тел. детальніше
  Митниці Митний Пост 'чернівці', Міжнародний авіаційний пункт пропуску Чернівці-Аеропорт знаходиться у Чернівцях, вулиця Чкалова.

Коротко про митниці у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані митниці, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про три митниці поряд з цим місцем серед яких Таможенный пост Черновцы, Чернівецька митниця ДФС, Митний Пост 'чернівці', Міжнародний авіаційний пункт пропуску Чернівці-Аеропорт , які розташовані на вул. Головна, вул. Руська, вул. Чкалова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці митниці.

 • Скільки Митниці у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 3 Митниці.

 • Які Митниці найкращі у Чернівцях?

 • Де знаходиться найближчі від мене Митниці у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Митниці, перейдіть на сторінку Митниці у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Митниці у Чернівцях?

  Ціни на послуги Митниці залежать від конкретної послуги і Митниці. Locator.ua дає можливість всім Митниці вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Митниці.

 • Послугами яких Митниці у Чернівцях краще скористатись?⭐

 • Як зв'язатись з цими Митниці?

  Контакти для зв'язку з цими Митниці ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Митниці у Чернівцях