• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Развлекательный комплекс Сорбонна

  вулиця Університетська, тел. 0 (50) 237-78... показати
  вулиця Університетська, 21а, тел. +380(50)237-78-16 детальніше
  Караоке-клуби Развлекательный комплекс Сорбонна знаходиться у Чернівцях, вулиця Університетська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 04:00.
 • Ресторанный комплекс Гостеприимный двор

  вулиця Василя Лесіна, тел. 0 (50) 718-83... показати
  вулиця Василя Лесіна, 3, тел. +380(50)718-83-33 детальніше
  Караоке-клуби Ресторанный комплекс Гостеприимный двор знаходиться у Чернівцях, вулиця Василя Лесіна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 23:00.
 • Ch Шоколад Fusion Café

  Чернівці, вулиця Університетська, тел. 0 (95) 888-01... показати
  Чернівці, вулиця Університетська, 26, тел. +380(95)888-01-00 детальніше
  Караоке-клуби Ch Шоколад Fusion Café знаходиться у Чернівцях, вулиця Університетська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 14:00 до 02:00.

Коротко про караоке-клуби у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані караоке-клуби, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про три караоке-клуби поряд з цим місцем серед яких Развлекательный комплекс Сорбонна, Ресторанный комплекс Гостеприимный двор, Ch Шоколад Fusion Café , які розташовані на вул. Університетська, вул. Василя Лесіна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці караоке-клуби.

 • Скільки Караоке-клуби у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 3 Караоке-клуби.

 • Які Караоке-клуби найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Караоке-клуби у Чернівцях: Развлекательный комплекс Сорбонна, Ресторанный комплекс Гостеприимный двор, Ch Шоколад Fusion Café.

 • Де знаходиться найближчі від мене Караоке-клуби у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Караоке-клуби, перейдіть на сторінку Караоке-клуби у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Караоке-клуби у Чернівцях?

  Ціни на послуги Караоке-клуби залежать від конкретної послуги і Караоке-клуби. Locator.ua дає можливість всім Караоке-клуби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Караоке-клуби.

 • Послугами яких Караоке-клуби у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Караоке-клуби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Развлекательный комплекс Сорбонна, Ресторанный комплекс Гостеприимный двор, Ch Шоколад Fusion Café.

 • Як зв'язатись з цими Караоке-клуби?

  Контакти для зв'язку з цими Караоке-клуби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Караоке-клуби у Чернівцях

Більше популярних послуг у рубриці:

плавальний басейн, китайська кухня, джакузі, Бізнес-ланч