• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • ORTUM
  вулиця Головна, тел. 0 (99) 193-90... показати
  вулиця Головна, 140а, тел. +380(99)193-90-38 детальніше
  Місія центру ORTUM полягає у наданні точних та високоякісних послуг щелепно-лицевої діагностики. Ми впроваджуємо інноваційні методи діагностики, спрямовані на виявлення захворювань...
 • Обласний центр Планування Сім'ї та Репродукції Людини при Обласному медичному діагностичному центрі
  Чернівці, вулиця Небесної Сотні, тел.
  Чернівці, вулиця Небесної Сотні, 5а, тел. детальніше
  Діагностичний центр Обласний центр Планування Сім'ї та Репродукції Людини при Обласному медичному діагностичному центрі знаходиться у Чернівцях, вулиця Небесної Сотні.
 • Авиценна
  Чернівці, вулиця Богдана Хмельницького, тел. 0 (37) 252-59... показати
  Чернівці, вулиця Богдана Хмельницького, 15а, тел. +380(37)252-59-27 детальніше
  Діагностичний центр Авиценна знаходиться у Чернівцях, вулиця Богдана Хмельницького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Медицинский центр Дад Гиппократ
  Чернівці, вулиця Героїв Майдану, тел. 0 (95) 093-39... показати
  Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 54, тел. +380(95)093-39-88 детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Дад Гиппократ знаходиться у Чернівцях, вулиця Героїв Майдану. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.
 • Медико-диагностический центр Кольпинг
  вулиця Старобельская, тел. 0 (99) 117-10... показати
  вулиця Старобельская, 9, тел. +380(99)117-10-88 детальніше
  Діагностичний центр Медико-диагностический центр Кольпинг знаходиться у Чернівцях, вулиця Старобельская.

коротко про діагностичний центр у Чернівцях

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Чернівцях. Locator.ua відомо про п'ять діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких ORTUM, Обласний центр Планування Сім'ї та Репродукції Людини при Обласному медичному діагностичному центрі, Авиценна та інші , які розташовані на вул. Головна, вул. Небесної Сотні, вул. Богдана Хмельницького і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

 • Скільки Діагностичний центр у Чернівцях?

  За даним Locator.ua у Чернівцях ведуть діяльність 5 Діагностичний центр.

 • Які Діагностичний центр найкращі у Чернівцях?

 • Де знаходиться найближчі від мене Діагностичний центр у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Діагностичний центр, перейдіть на сторінку Діагностичний центр у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Діагностичний центр у Чернівцях?

  Ціни на послуги Діагностичний центр залежать від конкретної послуги і Діагностичний центр. Locator.ua дає можливість всім Діагностичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Діагностичний центр.

 • Послугами яких Діагностичний центр у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Діагностичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: ORTUM, Обласний центр Планування Сім'ї та Репродукції Людини при Обласному медичному діагностичному центрі, Авиценна.

 • Як зв'язатись з цими Діагностичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Діагностичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Діагностичний центр у Чернівцях

Більше популярних послуг у рубриці:

комп’ютерна томографія кістки носа, комп'ютерна томографія, комп’ютерна томографія кісток черепа, виїзд додому, ортопантомограма, кардіологія, дерматолог, онколог, дерматологія, урологія, уролог, терапевт, дієтологія, маммолог, гастроентеролог, 3D-УЗД, маммологія, неврологія, мануальний терапевт, алерголог, рентген, терапевтичні послуги, масажист, сексопатолог, гінекологія, алергологія, акушер-гінеколог, психолог, УЗД, педіатрія