• ORTUM

  вулиця Головна, тел. 0 (99) 193-90... показати
  вулиця Головна, 140а, тел. +380(99)193-90-38 детальніше
  Місія центру ORTUM полягає у наданні точних та високоякісних послуг щелепно-лицевої діагностики. Ми впроваджуємо інноваційні методи діагностики, спрямовані на виявлення захворювань...
 • Медико-диагностический центр Кольпинг

  вулиця Старобельская, тел. 0 (99) 117-10... показати
  вулиця Старобельская, 9, тел. +380(99)117-10-88 детальніше
  Діагностичний центр Медико-диагностический центр Кольпинг знаходиться у Чернівцях, вулиця Старобельская.
 • Авіценна

  вулиця Богдана Хмельницького, тел. 0 (37) 252-59... показати
  вулиця Богдана Хмельницького, 15а, тел. +380(37)252-59-27 детальніше
  Діагностичний центр Авіценна знаходиться у Чернівцях, вулиця Богдана Хмельницького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Обласний центр Планування Сім'ї та Репродукції Людини при Обласному медичному діагностичному центрі

  Чернівці, вулиця Небесної Сотні, тел.
  Чернівці, вулиця Небесної Сотні, 5а, тел. детальніше
  Діагностичний центр Обласний центр Планування Сім'ї та Репродукції Людини при Обласному медичному діагностичному центрі знаходиться у Чернівцях, вулиця Небесної Сотні.
 • Медицинский центр Дад Гиппократ

  вулиця Героїв Майдану, тел. 0 (95) 093-39... показати
  вулиця Героїв Майдану, 54, тел. +380(95)093-39-88 детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Дад Гиппократ знаходиться у Чернівцях, вулиця Героїв Майдану. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.

Коротко про діагностичний центр у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про п'ять діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких ORTUM, Медико-диагностический центр Кольпинг, Авіценна та інші , які розташовані на вул. Головна, вул. Старобельская, вул. Богдана Хмельницького і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

 • Скільки Діагностичний центр у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 5 Діагностичний центр.

 • Які Діагностичний центр найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Діагностичний центр у Чернівцях: ORTUM, Медико-диагностический центр Кольпинг, Авіценна.

 • Де знаходиться найближчі від мене Діагностичний центр у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Діагностичний центр, перейдіть на сторінку Діагностичний центр у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Діагностичний центр у Чернівцях?

  Ціни на послуги Діагностичний центр залежать від конкретної послуги і Діагностичний центр. Locator.ua дає можливість всім Діагностичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Діагностичний центр.

 • Послугами яких Діагностичний центр у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Діагностичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: ORTUM, Медико-диагностический центр Кольпинг, Авіценна.

 • Як зв'язатись з цими Діагностичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Діагностичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Діагностичний центр у Чернівцях

Більше популярних послуг у рубриці:

терапевтичні послуги, масажист, сексопатолог, гінеколог, алергологія, акушер-гінеколог, психолог, комп’ютерна томографія кісток черепа, УЗД, педіатрія, педіатр, дитячий невролог , виїзд додому, ортопантомограма, кардіологія, дерматолог, онколог, комп’ютерна томографія гайморових пазух, електрокардіограма (ЕКГ), дерматологія, урологія, уролог, терапевт, телерентгенографія, дієтологія, мамолог, гастроентеролог, 3D-УЗД, комп’ютерна томографія кістки носа, мамологія