Офтальмологічна клініка у Чернівцях

3
 • Центр восстановления Зрения Анатолия Совы

  Чернівці, вулиця Комарова, тел. 0 (37) 254-14... показати
  Чернівці, вулиця Комарова, 32б, тел. +380(37)254-14-41 детальніше
  Офтальмологічна клініка Центр восстановления Зрения Анатолия Совы знаходиться у Чернівцях, вулиця Комарова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.
 • Центр современной офтальмологии Ваш зир

  Чернівці, вулиця Гагаріна, тел. 0 (37) 258-33... показати
  Чернівці, вулиця Гагаріна, 21б, тел. +380(37)258-33-33 детальніше
  Офтальмологічна клініка Центр современной офтальмологии Ваш зир знаходиться у Чернівцях, вулиця Гагаріна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Медикус-Черновцы

  вулиця Героїв Майдану, тел. 0 (37) 290-98... показати
  вулиця Героїв Майдану, 226, тел. +380(37)290-98-09 детальніше
  Офтальмологічна клініка Медикус-Черновцы знаходиться у Чернівцях, вулиця Героїв Майдану. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про офтальмологічна клініка у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані офтальмологічна клініка, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про три офтальмологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Центр восстановления Зрения Анатолия Совы, Центр современной офтальмологии Ваш зир, Медикус-Черновцы , які розташовані на вул. Комарова, вул. Гагаріна, вул. Героїв Майдану. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці офтальмологічна клініка.

 • Скільки Офтальмологічна клініка у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 3 Офтальмологічна клініка.

 • Які Офтальмологічна клініка найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Офтальмологічна клініка у Чернівцях: Центр восстановления Зрения Анатолия Совы, Центр современной офтальмологии Ваш зир, Медикус-Черновцы.

 • Де знаходиться найближчі від мене Офтальмологічна клініка у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Офтальмологічна клініка, перейдіть на сторінку Офтальмологічна клініка у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Офтальмологічна клініка у Чернівцях?

  Ціни на послуги Офтальмологічна клініка залежать від конкретної послуги і Офтальмологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Офтальмологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Офтальмологічна клініка.

 • Послугами яких Офтальмологічна клініка у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Офтальмологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр восстановления Зрения Анатолия Совы, Центр современной офтальмологии Ваш зир, Медикус-Черновцы.

 • Як зв'язатись з цими Офтальмологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Офтальмологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Офтальмологічна клініка у Чернівцях