Ортопедична клініка у Чернівцях

1
 • Аватаж

  вулиця Комарова, тел. 0 (67) 855-98... показати
  вулиця Комарова, 15, тел. +380(67)855-98-75 детальніше
  Центр реабілітації "Аватаж» - багатопрофільна клініка в м.Чернівці та перша, яка пропонує найсучасніші, ефективні, а головне, безопераційні методи лікування. Наша спеціалізація спрямована на...

Коротко про ортопедична клініка у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані ортопедична клініка, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про одна ортопедична клініка поряд з цим місцем серед яких Аватаж , який розташований на вул. Комарова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ортопедична клініка.

 • Скільки Ортопедична клініка у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 1 Ортопедична клініка.

 • Які Ортопедична клініка найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Ортопедична клініка у Чернівцях: Аватаж.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ортопедична клініка у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ортопедична клініка, перейдіть на сторінку Ортопедична клініка у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ортопедична клініка у Чернівцях?

  Ціни на послуги Ортопедична клініка залежать від конкретної послуги і Ортопедична клініка. Locator.ua дає можливість всім Ортопедична клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ортопедична клініка.

 • Послугами яких Ортопедична клініка у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ортопедична клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Аватаж.

 • Як зв'язатись з цими Ортопедична клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Ортопедична клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ортопедична клініка у Чернівцях