Locator Чернівці ЛогопедиЛогопеди Чернівці

Логопеди у Чернівцях

1
 • Специальное Дошкольное Учебное Учреждение № 37 для детей с нарушением речи

  Чернівці, Госпітальний провулок, тел. 0 (37) 253-01... показати
  Чернівці, Госпітальний провулок, 11, тел. +380(37)253-01-31 детальніше
  Логопеди Специальное Дошкольное Учебное Учреждение № 37 для детей с нарушением речи знаходиться у Чернівцях, Госпітальний провулок. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:30.

Коротко про логопеди у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані логопеди, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про одна логопеди поряд з цим місцем серед яких Специальное Дошкольное Учебное Учреждение № 37 для детей с нарушением речи , який розташований на пров. Госпітальний. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці логопеди.

 • Скільки Логопеди у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 1 Логопеди.

 • Які Логопеди найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Логопеди у Чернівцях: Специальное Дошкольное Учебное Учреждение № 37 для детей с нарушением речи.

 • Де знаходиться найближчі від мене Логопеди у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Логопеди, перейдіть на сторінку Логопеди у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Логопеди у Чернівцях?

  Ціни на послуги Логопеди залежать від конкретної послуги і Логопеди. Locator.ua дає можливість всім Логопеди вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Логопеди.

 • Послугами яких Логопеди у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Логопеди, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Специальное Дошкольное Учебное Учреждение № 37 для детей с нарушением речи.

 • Як зв'язатись з цими Логопеди?

  Контакти для зв'язку з цими Логопеди ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Логопеди у Чернівцях