• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Йога-клуб Сурья

  вулиця Героїв Майдану, тел. 0 (66) 070-40... показати
  вулиця Героїв Майдану, 71, тел. +380(66)070-40-24 детальніше
  Центри йоги Йога-клуб Сурья знаходиться у Чернівцях, вулиця Героїв Майдану. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Физкультурно-оздоровительный центр Титан

  проспект Незалежності, тел. 0 (37) 224-34... показати
  проспект Незалежності, 111, тел. +380(37)224-34-31 детальніше
  Центри йоги Физкультурно-оздоровительный центр Титан знаходиться у Чернівцях, проспект Незалежності. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.

Коротко про центри йоги у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані центри йоги, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про дві центри йоги поряд з цим місцем серед яких Йога-клуб Сурья, Физкультурно-оздоровительный центр Титан , які розташовані на вул. Героїв Майдану, пр. Незалежності. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці центри йоги.

 • Скільки Центри йоги у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 2 Центри йоги.

 • Які Центри йоги найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Центри йоги у Чернівцях: Йога-клуб Сурья, Физкультурно-оздоровительный центр Титан.

 • Де знаходиться найближчі від мене Центри йоги у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Центри йоги, перейдіть на сторінку Центри йоги у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Центри йоги у Чернівцях?

  Ціни на послуги Центри йоги залежать від конкретної послуги і Центри йоги. Locator.ua дає можливість всім Центри йоги вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Центри йоги.

 • Послугами яких Центри йоги у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Центри йоги, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Йога-клуб Сурья, Физкультурно-оздоровительный центр Титан.

 • Як зв'язатись з цими Центри йоги?

  Контакти для зв'язку з цими Центри йоги ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Центри йоги у Чернівцях