Locator Чернівці Пункти прокатуПункти прокату Чернівці

Пункти прокату у Чернівцях

3
 • Салон-магазин ЛедиГал

  вулиця Українська, тел. 0 (50) 935-14... показати
  вулиця Українська, 51, тел. +380(50)935-14-79 детальніше
  Пункти прокату Салон-магазин ЛедиГал знаходиться у Чернівцях, вулиця Українська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 20:00.
 • Компания VIP limo

  вулиця Гагаріна, тел. 0 (50) 582-22... показати
  вулиця Гагаріна, улица, тел. +380(50)582-22-28 детальніше
  Пункти прокату Компания VIP limo знаходиться у Чернівцях, вулиця Гагаріна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Дом музыки Ремикс

  вулиця Українська, тел. 0 (37) 251-30... показати
  вулиця Українська, українська, тел. +380(37)251-30-37 детальніше
  Пункти прокату Дом музыки Ремикс знаходиться у Чернівцях, вулиця Українська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.

Коротко про пункти прокату у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані пункти прокату, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про три пункти прокату поряд з цим місцем серед яких Салон-магазин ЛедиГал, Компания VIP limo, Дом музыки Ремикс , які розташовані на вул. Українська, вул. Гагаріна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункти прокату.

 • Скільки Пункти прокату у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 3 Пункти прокату.

 • Які Пункти прокату найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Пункти прокату у Чернівцях: Салон-магазин ЛедиГал, Компания VIP limo, Дом музыки Ремикс.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункти прокату у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункти прокату, перейдіть на сторінку Пункти прокату у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункти прокату у Чернівцях?

  Ціни на послуги Пункти прокату залежать від конкретної послуги і Пункти прокату. Locator.ua дає можливість всім Пункти прокату вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункти прокату.

 • Послугами яких Пункти прокату у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункти прокату, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Салон-магазин ЛедиГал, Компания VIP limo, Дом музыки Ремикс.

 • Як зв'язатись з цими Пункти прокату?

  Контакти для зв'язку з цими Пункти прокату ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункти прокату у Чернівцях