Гінекологічні клініки у Чернівцях

2
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Акушерско-гинекологическая клиника Гинея

  Чернівці, вулиця Шевченка, тел. 0 (37) 257-75... показати
  Чернівці, вулиця Шевченка, вулиця, тел. +380(37)257-75-42 детальніше
  Гінекологічні клініки Акушерско-гинекологическая клиника Гинея знаходиться у Чернівцях, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 12:00.
 • Медицинский центр лечения бесплодия

  Чернівці, вулиця Боярка, тел. 0 (37) 258-55... показати
  Чернівці, вулиця Боярка, 1а, тел. +380(37)258-55-11 детальніше
  Гінекологічні клініки Медицинский центр лечения бесплодия знаходиться у Чернівцях, вулиця Боярка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.

Коротко про гінекологічні клініки у Чернівцях (Чернівецька)

На цій сторінці зібрані гінекологічні клініки, розташовані у Чернівцях (Чернівецька). Locator відомо про дві гінекологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Акушерско-гинекологическая клиника Гинея, Медицинский центр лечения бесплодия , які розташовані на вул. Шевченка, вул. Боярка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці гінекологічні клініки.

 • Скільки Гінекологічні клініки у Чернівцях?

  За даним Locator у Чернівцях ведуть діяльність 2 Гінекологічні клініки.

 • Які Гінекологічні клініки найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Гінекологічні клініки у Чернівцях: Акушерско-гинекологическая клиника Гинея, Медицинский центр лечения бесплодия.

 • Де знаходиться найближчі від мене Гінекологічні клініки у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Гінекологічні клініки, перейдіть на сторінку Гінекологічні клініки у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Гінекологічні клініки у Чернівцях?

  Ціни на послуги Гінекологічні клініки залежать від конкретної послуги і Гінекологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Гінекологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Гінекологічні клініки.

 • Послугами яких Гінекологічні клініки у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Гінекологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Акушерско-гинекологическая клиника Гинея, Медицинский центр лечения бесплодия.

 • Як зв'язатись з цими Гінекологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Гінекологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Гінекологічні клініки у Чернівцях