Locator Чернівці Пункти прокатуПункти прокату Чернівці

Пункти прокату у Чернівцях

3
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Дом музыки Ремикс
  вулиця Українська, тел. 0 (37) 251-30... показати
  вулиця Українська, українська, тел. +380(37)251-30-37 детальніше
  Пункти прокату Дом музыки Ремикс знаходиться у Чернівцях, вулиця Українська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Салон-магазин ЛедиГал
  вулиця Українська, тел. 0 (50) 935-14... показати
  вулиця Українська, 51, тел. +380(50)935-14-79 детальніше
  Пункти прокату Салон-магазин ЛедиГал знаходиться у Чернівцях, вулиця Українська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 20:00.
 • Компания VIP limo
  вулиця Гагаріна, тел. 0 (50) 582-22... показати
  вулиця Гагаріна, улица, тел. +380(50)582-22-28 детальніше
  Пункти прокату Компания VIP limo знаходиться у Чернівцях, вулиця Гагаріна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.

коротко про пункти прокату у Чернівцях

На цій сторінці зібрані пункти прокату, розташовані у Чернівцях. Locator.ua відомо про три пункти прокату поряд з цим місцем серед яких Дом музыки Ремикс, Салон-магазин ЛедиГал, Компания VIP limo , які розташовані на вул. Українська, вул. Гагаріна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункти прокату.

 • Скільки Пункти прокату у Чернівцях?

  За даним Locator.ua у Чернівцях ведуть діяльність 3 Пункти прокату.

 • Які Пункти прокату найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Пункти прокату у Чернівцях: Дом музыки Ремикс, Салон-магазин ЛедиГал, Компания VIP limo.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункти прокату у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункти прокату, перейдіть на сторінку Пункти прокату у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункти прокату у Чернівцях?

  Ціни на послуги Пункти прокату залежать від конкретної послуги і Пункти прокату. Locator.ua дає можливість всім Пункти прокату вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункти прокату.

 • Послугами яких Пункти прокату у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункти прокату, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Дом музыки Ремикс, Салон-магазин ЛедиГал, Компания VIP limo.

 • Як зв'язатись з цими Пункти прокату?

  Контакти для зв'язку з цими Пункти прокату ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункти прокату у Чернівцях