• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Салон красоты L'amour
  Чернівці, вулиця Нагірна, тел. 0 (37) 297-70... показати
  Чернівці, вулиця Нагірна, 1, тел. +380(37)297-70-50 детальніше
  Студії нарощування волосся Салон красоты L'amour знаходиться у Чернівцях, вулиця Нагірна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Салон краси Відень
  Чернівці, вулиця Головна, тел. 0 (37) 251-40... показати
  Чернівці, вулиця Головна, 136, тел. +380(37)251-40-05 детальніше
  Студії нарощування волосся Салон краси Відень знаходиться у Чернівцях, вулиця Головна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Визажист Никула Елена
  вулиця Українська, тел. 0 (66) 194-00... показати
  вулиця Українська, 38, тел. +380(66)194-00-82 детальніше
  Студії нарощування волосся Визажист Никула Елена знаходиться у Чернівцях, вулиця Українська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.

коротко про студії нарощування волосся у Чернівцях

На цій сторінці зібрані студії нарощування волосся, розташовані у Чернівцях. Locator.ua відомо про три студії нарощування волосся поряд з цим місцем серед яких Салон красоты L'amour, Салон краси Відень, Визажист Никула Елена , які розташовані на вул. Нагірна, вул. Головна, вул. Українська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці студії нарощування волосся.

 • Скільки Студії нарощування волосся у Чернівцях?

  За даним Locator.ua у Чернівцях ведуть діяльність 3 Студії нарощування волосся.

 • Які Студії нарощування волосся найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Студії нарощування волосся у Чернівцях: Салон красоты L'amour, Салон краси Відень, Визажист Никула Елена.

 • Де знаходиться найближчі від мене Студії нарощування волосся у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Студії нарощування волосся, перейдіть на сторінку Студії нарощування волосся у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Студії нарощування волосся у Чернівцях?

  Ціни на послуги Студії нарощування волосся залежать від конкретної послуги і Студії нарощування волосся. Locator.ua дає можливість всім Студії нарощування волосся вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Студії нарощування волосся.

 • Послугами яких Студії нарощування волосся у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Студії нарощування волосся, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Салон красоты L'amour, Салон краси Відень, Визажист Никула Елена.

 • Як зв'язатись з цими Студії нарощування волосся?

  Контакти для зв'язку з цими Студії нарощування волосся ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Студії нарощування волосся у Чернівцях

Більше популярних послуг у рубриці:

фарбування волосся, лікування волосся, колорування, жіночій педікюр, локони/керли, чоловічі стрижки, дитяча стрижка, хімічна завивка волосся, корекція брів, стрижка жіноча, випрямлення волосся, нарощування нігтів, макіяж, лікування волосся і шкіри голови, нарощування вій, дитячий перукар, манікюр, догляд за тілом, косметолог, воскова депіляція