Locator Чернівці Пункт видачіПункт видачі Чернівці

Пункт видачі у Чернівцях

3
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Пункт видачі Rozetka еще 1 адрес
  проспект Незалежності, тел. 0 (44) 537-02... показати
  проспект Незалежності, 119, тел. +380(44)537-02-22 детальніше
  У точці видачі інтернет-гіпермаркету Rozetka.com.ua ви можете отримати заздалегідь замовлений на сайті магазину товар, перевірити його працездатність та оплатити. Також тут ви можете повернути...
 • Интернет-магазин myZippo. com.ua
  вулиця Небесної Сотні, тел. 0 (95) 542-35... показати
  вулиця Небесної Сотні, вулиця, тел. +380(95)542-35-45 детальніше
  Пункт видачі Интернет-магазин myZippo. com.ua знаходиться у Чернівцях, вулиця Небесної Сотні. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.
 • Пункт видачі Rozetka еще 1 адрес
  Чернівці, вулиця Університетська, тел. 0 (44) 537-02... показати
  Чернівці, вулиця Університетська, 6, тел. +380(44)537-02-22 детальніше
  У точці видачі інтернет-гіпермаркету Rozetka.com.ua ви можете отримати заздалегідь замовлений на сайті магазину товар, перевірити його працездатність та оплатити. Також тут ви можете повернути...

коротко про пункт видачі у Чернівцях

На цій сторінці зібрані пункт видачі, розташовані у Чернівцях. Locator.ua відомо про три пункт видачі поряд з цим місцем серед яких Пункт видачі Rozetka, Интернет-магазин myZippo. com.ua, Пункт видачі Rozetka , які розташовані на пр. Незалежності, вул. Небесної Сотні, вул. Університетська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункт видачі.

 • Скільки Пункт видачі у Чернівцях?

  За даним Locator.ua у Чернівцях ведуть діяльність 3 Пункт видачі.

 • Які Пункт видачі найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Пункт видачі у Чернівцях: Пункт видачі Rozetka, Интернет-магазин myZippo. com.ua, Пункт видачі Rozetka.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункт видачі у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункт видачі, перейдіть на сторінку Пункт видачі у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункт видачі у Чернівцях?

  Ціни на послуги Пункт видачі залежать від конкретної послуги і Пункт видачі. Locator.ua дає можливість всім Пункт видачі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункт видачі.

 • Послугами яких Пункт видачі у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункт видачі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Пункт видачі Rozetka, Интернет-магазин myZippo. com.ua, Пункт видачі Rozetka.

 • Як зв'язатись з цими Пункт видачі?

  Контакти для зв'язку з цими Пункт видачі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункт видачі у Чернівцях