Офтальмологічна клініка у Чернівцях

3
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Центр современной офтальмологии Ваш зир
  вулиця Гагаріна, тел. 0 (37) 258-33... показати
  вулиця Гагаріна, 21б, тел. +380(37)258-33-33 детальніше
  Офтальмологічна клініка Центр современной офтальмологии Ваш зир знаходиться у Чернівцях, вулиця Гагаріна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Центр восстановления Зрения Анатолия Совы
  Чернівці, вулиця Комарова, тел. 0 (37) 254-14... показати
  Чернівці, вулиця Комарова, 32б, тел. +380(37)254-14-41 детальніше
  Офтальмологічна клініка Центр восстановления Зрения Анатолия Совы знаходиться у Чернівцях, вулиця Комарова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.
 • Медикус-Черновцы
  Чернівці, вулиця Героїв Майдану, тел. 0 (37) 290-98... показати
  Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 226, тел. +380(37)290-98-09 детальніше
  Офтальмологічна клініка Медикус-Черновцы знаходиться у Чернівцях, вулиця Героїв Майдану. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про офтальмологічна клініка у Чернівцях

На цій сторінці зібрані офтальмологічна клініка, розташовані у Чернівцях. Locator.ua відомо про три офтальмологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Центр современной офтальмологии Ваш зир, Центр восстановления Зрения Анатолия Совы, Медикус-Черновцы , які розташовані на вул. Гагаріна, вул. Комарова, вул. Героїв Майдану. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці офтальмологічна клініка.

 • Скільки Офтальмологічна клініка у Чернівцях?

  За даним Locator.ua у Чернівцях ведуть діяльність 3 Офтальмологічна клініка.

 • Які Офтальмологічна клініка найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Офтальмологічна клініка у Чернівцях: Центр современной офтальмологии Ваш зир, Центр восстановления Зрения Анатолия Совы, Медикус-Черновцы.

 • Де знаходиться найближчі від мене Офтальмологічна клініка у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Офтальмологічна клініка, перейдіть на сторінку Офтальмологічна клініка у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Офтальмологічна клініка у Чернівцях?

  Ціни на послуги Офтальмологічна клініка залежать від конкретної послуги і Офтальмологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Офтальмологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Офтальмологічна клініка.

 • Послугами яких Офтальмологічна клініка у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Офтальмологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр современной офтальмологии Ваш зир, Центр восстановления Зрения Анатолия Совы, Медикус-Черновцы.

 • Як зв'язатись з цими Офтальмологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Офтальмологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Офтальмологічна клініка у Чернівцях