Locator Чернівці Ветеринарна лабораторіяВетеринарна лабораторія Чернівці

Ветеринарна лабораторія у Чернівцях

1
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Черновицкая Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины
  вулиця Сторожинецька, тел. 0 (37) 257-92... показати
  вулиця Сторожинецька, 113, тел. +380(37)257-92-27 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Черновицкая Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины знаходиться у Чернівцях, вулиця Сторожинецька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00..

коротко про ветеринарна лабораторія у Чернівцях

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Чернівцях. Locator.ua відомо про одна ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Черновицкая Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины , який розташований на вул. Сторожинецька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Чернівцях?

  За даним Locator.ua у Чернівцях ведуть діяльність 1 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Чернівцях?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарна лабораторія у Чернівцях: Черновицкая Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Чернівцях?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Чернівцях і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Чернівцях?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Чернівцях краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Черновицкая Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Чернівцях